Про портал

Архітектурний портал  www.architecture.veka.ua  є офіційним проектом для архітекторів і дизайнерів компанії ТОВ «ТОВ «ВЕКА Україна» і створений як ефективний інструмент для розробки проектної документації стадії «П» i «АР», а також як попередній проект по розділу ««Світлопрозорі конструкції»». На цій сторінці розміщені всі найбільш актуальні розробки компанії VEKA в частині профільних систем, дозвільної  та нормативно-технічної документації, а також відомості про оновлення продуктової лінійки, проектних і виробничих інноваціях.

Різноманітність артикулів VEKA дозволяє вирішити широкий спектр завдань в галузі архітектури та сучасного дизайну. Запроектувати і виготовити світлопрозорі конструкції для будівель і споруд різного функціонального призначення. Забезпечити найвищі вимоги з естетики та комфортності мікроклімату. Створити високий рівень захисту від зовнішніх впливів і несанкціонованого злому. Розробити унікальні та нестандартні конструкції для складних індивідуальних проектів.

Ми приділяємо найпильнішу увагу інноваціям в будівельній сфері - нормативно-технічної документації та технологій інформаційного моделювання (BIM). Надаємо технічну та консультаційну підтримку при супроводі проектів. Проводимо контрольні випробування конструкцій у власній лабораторії на атестованому обладнанні.

Реєструйтеся на нашому сайті – і ви отримаєте від нас зворотний зв'язок та доступ для безкоштовного завантаження необхідних робочих матеріалів.

Всі графічні матеріали доступні в редагованих форматах .dwg та .rfaі можуть бути необмежено використані при проектуванні за умови посилання на джерело www.architecture.veka.ua

 

Після реєстрації вам будуть доступні такі матеріали:

Зокрема матеріали для скачування містять:

Папка архітектора
Папка містить повну інформацію про функціональні можливості профільних систем VEKA для архітектурного проектування, приклади реалізованих проектів, копії сертифікатів і протоколів випробувань профільних систем.


Практичний посібник проектувальника
Збірник документів і креслень по виконанню розділу проекту стадії АР з деталізацією віконних конструкцій (АР-СК-Д-ОК).


Книга «Проектування віконних систем цивільних будівель»
Перший і єдиний навчальний посібник для будівельних ВНЗ, присвячений проектуванню світлопрозорих конструкцій. Видання розроблено повністю на основі профільного асортименту VEKA.


Колірна карта
Профілі VEKA виробляються більш ніж в 40 колірних рішеннях. В даному розділі можна ознайомитися з повним колірним асортиментом VEKA.


Довідник проектувальника
У цьому виданні систематизовано дані, необхідні проектувальнику будівель і споруд при інтеграції в проект огороджувальних конструкцій з ПВХ. Книга містить посилання на найважливіші нормативні документи, що регулюють сферу використання віконних і дверних конструкцій в будівництві.


Огляд систем VEKA (каталог)
Компактний огляд основних профільних систем VEKA для проектування і виробництва світлопрозорих конструкцій будь-якої складності.


Нове видання: Електронний каталог
У каталозі представлена довідкова інформація про використання вікон з ПВХ-профілів VEKA в професійному будівництві, з урахуванням стандартних типів стін з різних матеріалів. Видання містить детальну бібліотеку вузлів примикань в звичному для проектувальників комфортному форматі .dwg.