VEKA - світовий лідер в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG - світового лідера в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних- та рольставен. Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. Головне підприємство знаходиться в м. Зенденхорст, Німеччина.

Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, які здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.

VEKA AG в цифрах

Більш 1 млрд. € Обіг 2014 року
Близько 250 тис. т. Об'єм виробництва
  26 філій
і представництв
  26 Виробничих
майданчиків

 

VEKA AG, Зенденхорст, Німеччина

На сьогодні VEKA є одним з найбільших у світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в місті Зенденхорст, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва. Продукція концерну експортується в більш ніж 50 країн світу.

VEKA в Україні

Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є Йозеф Лео Бекхофф.

Географія поставок Від Львова до Харкова
За 13 років 15 млн. € Інвестиції в розвиток і будівництво заводу «ВЕКА Україна»
Офісів продажів партнерів 338 По всій Україні
Потужність 10 тис. Тонн продукції на рік

У вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний офіс та склад в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007. За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, побудований за останнім словом сучасної світової техніки.

 

 

VEKA Україна